На Житомирщині правоохоронці повідомили про підозру директору комунального підприємства, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем під час закупівлі електроенергії.
Колишній уповноваженій особі з публічних закупівель управління освіти однієї з громад Львівщини повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем.
Колишньому виконувачу обов’язків директора підприємства повідомили про підозру у незаконному видобутку граніту на території Черкаської області. За даними слідства, збитки, завдані державі, перевищують 42 мільйони гривень.
Під час обстеження самозаліснених земель на території Рівненської області екологи зафіксували факт незаконної порубки дерев. Попередньо завдані збитки оцінюються у понад 208 тисяч гривень.
Правоохоронці повідомили про підозру двом підприємцям, які використовували електроенергію за побутовими тарифами для бізнесу, завдавши значних збитків.
Колишнього керівника аграрного держпідприємства підозрюють у розтраті майна через реалізацію зерна за заниженими цінами. Збитки оцінюють майже у 4 млн грн.