Суд визнав винним колишнього керівника Миргородського районного управління Держпродспоживслужби у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від підприємця
Правоохоронці завершили розслідування щодо ймовірної легалізації коштів, отриманих через закупівлю обладнання для наукової установи за завищеними цінами. Збитки державі оцінюють у понад 5 мільйонів гривень.
За результатами перевірки НАЗК у декларації депутатки однієї із селищних рад виявили незадекларовані активи, витрати та фінансові зобов’язання на мільйони гривень.