У Миколаєві колишнього поліцейського засудили до 10 років за передачу ворогу координат українських військових. Він активно співпрацював з агресором і зливав детальну інформацію про ЗСУ.
28-річного жителя Харківщини судитимуть заочно за співпрацю з окупантами під час тимчасової окупації Ізюмщини. Він обіймав посаду помічника в незаконній адміністрації та виконував завдання росіян.
Прокуратура АР Крим та Севастополя оголосила про підозру двом працівникам окупаційного «МВС» у державній зраді та колабораціонізмі. Колишні українські правоохоронці після окупації Криму перейшли на службу до ворога. Їм загрожує до 15 років в’язниці.
Жительку Миколаївщини звинуватили у співпраці з окупантами під час захоплення Херсона. Вона брала участь у пропагандистському проєкті, виступала з антиукраїнськими заявами та закликала до співпраці з ворогом. Їй загрожує до 15 років ув’язнення.
Чоловіка підозрюють у пособництві державі-агресору. Він сприяв розселенню військових РФ, організовував для них харчування та облаштував підземний командний пункт.