На Житомирщині легковик зіткнувся з міжнародним автобусом: загинули дві жінки

На Житомирщині легковик зіткнувся з міжнародним автобусом: загинули дві жінки

На Житомирщині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинули дві людини. Ще одного учасника аварії госпіталізували.

Трагедія сталася 29 серпня близько 13:14 на 144-му кілометрі автодороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин. На місці ДТП працюють слідчо-оперативні групи та правоохоронці, які встановлюють усі обставини події.

За попередньою інформацією, 42-річна водійка Ford Fiesta, рухаючись у напрямку Рівного, виїхала на смугу зустрічного руху. Там легковий автомобіль зіткнувся з автобусом міжнародного сполучення.

Унаслідок потужного зіткнення водійка Ford загинула на місці. Також смертельні травми отримала її 63-річна пасажирка.

Водночас 46-річний водій автобуса зазнав тілесних ушкоджень. Його доправили до медичного закладу для надання необхідної допомоги. Інші пасажири автобуса, за попередніми даними, до лікарів не зверталися.

Наразі слідчі продовжують встановлювати всі деталі та причини смертельної аварії. Попередньо подію кваліфікували за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що призвело до загибелі кількох осіб.

Правоохоронці вкотре нагадують водіям про необхідність бути максимально уважними за кермом, дотримуватися Правил дорожнього руху, не перевищувати безпечну швидкість та уникати небезпечних маневрів, особливо виїзду на зустрічну смугу.

19:49
2020
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...