У Києві хірургу повідомили про підозру після смерті військовослужбовця

У Києві хірургу повідомили про підозру після смерті військовослужбовця

У Києві правоохоронці повідомили про підозру лікарю-хірургу, якого підозрюють у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті військовослужбовця.

За даними слідства, військовий звернувся до медичного закладу зі скаргами після травми грудної клітки. Лікар не виявив тяжких ушкоджень, не призначив необхідних додаткових обстежень та не госпіталізував пацієнта.

Згодом стан чоловіка різко погіршився, і він помер за місцем проходження служби.

За висновками експертів, своєчасна діагностика та належне лікування могли запобігти летальному наслідку.

Досудове розслідування здійснюють прокурори Деснянської окружної прокуратури міста Києва за фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків.

Наразі лікарю офіційно повідомлено про підозру. Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

19:57
2415
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...