На Дніпропетровщині військовий у СЗЧ викрав телефон у пенсіонера
У Дніпропетровській області правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у шахрайстві та самовільному залишенні військової частини.
Інцидент стався наприкінці березня у селі Обухівка Дніпровського району. Біля магазину 54-річний чоловік познайомився із 76-річним місцевим жителем.
Під час розмови він попросив у пенсіонера мобільний телефон, нібито щоб терміново зателефонувати. Отримавши гаджет, зловмисник одразу втік і не мав наміру повертати його власнику.
Працівники Національної поліції України оперативно встановили особу підозрюваного, розшукали та затримали його.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство) та ч. 5 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби).
Досудове розслідування триває.
