На Сумщині судитимуть депутата селищної ради за недостовірне декларування майна

На Сумщині судитимуть депутата селищної ради за недостовірне декларування майна

На Сумщині правоохоронці завершили досудове розслідування щодо депутата Дубов’язівської селищної ради, якого підозрюють у поданні недостовірних відомостей у деклараціях.

За даними слідства, у декларації за 2023 рік посадовець не вказав майно та активи на суму понад 6,6 мільйона гривень. Уже наступного року загальна вартість незадекларованого майна, за підрахунками правоохоронців, зросла до 8,5 мільйона гривень.

Йдеться, зокрема, про два житлові будинки, транспортні засоби, земельну ділянку, кошти на банківських рахунках, а також позики на суму понад 3,3 мільйона гривень.

Матеріали кримінального провадження підготували для передачі до суду. У разі доведення вини депутату може загрожувати штраф або до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах влади чи місцевого самоврядування.

18:00
5127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...