У Костянтинівці чоловіка засудили до 11 років за вбивство співмешканки
У Костянтинівці суд визнав винним чоловіка, який жорстоко побив та вбив свою співмешканку. Як повідомили у пресслужбі Донецької обласної прокуратури, засудженому призначено покарання — 11 років позбавлення волі.
Раніше судимий за крадіжки уродженець Старосинявського району Хмельницької області проживав у Костянтинівці разом із жінкою та її двома дітьми. 27 червня 2024 року між ними виник конфлікт через те, що жінка пізно повернулася додому. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, почав її бити.
Наступного дня він дізнався, що співмешканка збрехала про своє місцеперебування, приревнував її до вигаданого чоловіка та завдав близько 50 ударів руками, ногами і палицею. Від отриманих травм 38-річна жінка померла.