У Вінниці лікаря ВЛК затримали за хабар від військовозобов’язаного

У Вінниці лікаря ВЛК затримали за хабар від військовозобов’язаного

У Вінниці затримали лікаря-стоматолога, який входив до складу військово-лікарської комісії Вінницького ОМТЦК та СП. За даними слідства, у лютому 2025 року медик запропонував військовозобов’язаному «вирішити питання» з визнанням його обмежено придатним до служби. За це він вимагав хабар.

Військовозобов’язаний погодився на пропозицію, але одразу повідомив про це правоохоронцям. 20 березня, після передачі першої частини суми в розмірі $500, лікаря затримали з доказами на гарячому.

Справу розслідують за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою). Підозрюваному обрано запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт. Йому загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

13:29
10594
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...