Двох хлопців із Павлограда затримали на кордоні з Угорщиною

Двох хлопців із Павлограда затримали на кордоні з Угорщиною

Прикордонники зупинили двох 24 річних, які намагалися незаконно перетнути кордон. Утікаючи, вони змусили військових зробити кілька попереджувальних пострілів. За 300 метрів до кордону їх затримали.

7483
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...