У Ніжині двоє людей загинули через отруєння чадним газом

У Ніжині двоє людей загинули через отруєння чадним газом

Трагедія сталася 8 січня в місті Ніжині Чернігівської області. Загинули двоє людей: чоловік 32 років і жінка 27 років. За попередньою інформацією ДСНС, причиною смерті стало отруєння чадним газом, що могло виникнути через несправність газового котла.

Наразі всі обставини інциденту з'ясовують правоохоронці.

6722
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...